?

Log in

No account? Create an account
 
 
08 April 2010 @ 04:55 pm
 
Jest już kwiecień i powoli czuć wiosnę. Powietrze jest przyjemniejsze niż to zimowe, a wiatr chłodny i lekki.

Ostatnio nie miałam na nic czasu zajęta nauką i wykłócaniem się o wszystko z mamą, która chyba ciężko znosi to, że nie może robić wszystkiego sama. Jednak nie ma na co narzekać, bo przynajmniej ojciec od dłuższego czasu nie miał o nic pretensji. I dobrze, oby tak dalej, bo nie jest to coś za czym szczególnie tęsknię.

Wczoraj i dzisiaj znalazłam chwilę i skończyłam Majisuka Gakuen.Teraz, kiedy się skończyła będzie mi jej brakować. I o tyle co nie jestem szczególną zwolenniczką łączenia w par dziewczyn to Sado/Yuuko było po prostu urocze i nieoczekiwanie obudziła się we mnie nutka rozczulenia nad nimi. Szkoda, że Yuuko... Umarła, prawda? Ale ja wolę myśleć, że zwyczajnie zasnęła.

Odkryciem dnia było zainteresowanie wiadomej osoby Gakuranem, czyli Sae o urodzie ślicznego chłopca. Kto by pomyślał? Maa, mnie już nic nie zdziwi. No i przynajmniej tym razem podoba jej się ktoś naprawdę ładny, chociaż nie wiem czy to jakakolwiek okoliczność pocieszająca.

Wiosna nastała również w telewizji, więc od kilkunastu dni pojawiają się świeżutkie pozycje dramowe i anime, które chciałabym obejrzeć, a których obejrzeć nie mogę, bo muszę się uczyć.

Tak więc na pierwszym miejscu znajdzie się Personal Taste, nowa drama z Lee Min-Ho w roli głównej. Podobno jest świetna, a napisy do pierwszego odcinka już pojawiły się w sieci. Kocham WITHS2 za ich szybką i świetną robotę~!

Następnie kolejne dwie koreańskie dramy Cinderella's Sister i Oh! My Lady.
Pierwsza to nowa wersja znanej historii, z tym wyjątkiem, że to Kopciuszek staje się "tą złą" i próbuje zemścić się na macosze i niewinnej siostrze. W dodatku gra tam lubiana przeze mnie aktorka Moon Geun-Young. Druga to dobrze zapowiadająca się komedia romantyczna z niezłym sześciopakiem, który sam w sobie starcza za rekomendację. ( ̄▽ ̄)
I chociaż za SuJu nie szaleję to umrę jak nie zobaczę do końca kwietnia ani odcinka.

Jak na złość do tego wszystkiego dochodzi jeszcze Dong Yi, 50-odcinkowa historyczna drama z Hyo-ju. *depresja*

W japońskich przestój, ale za góra kilka tygodni wyjdzie kilka interesujących mnie pozycji i znowu będę biedna. (´・`)

Zapomniałabym jeszcze wspomnieć o P.S. Man, czyli tajwańskim hicie tego sezonu, który już się cieszy dobrą opinią. (T__T;;)

Jakby tego było mało spadła na mnie lawina w postaci kilku tytułów animcowych z Hakuoki na czele. Samuraj-san~! Czekaj na mnie~! Ino geografię wkuję, dobrze?

Kaichō wa Maid-sama!, Angel Beats! już lecą, Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru startuje w tą niedzielę, a masa zaczętych tytułów z poprzedniego sezonu czeka~!

Noooooooł~~~!!!!

*spada w otchłań rozpaczy*


 
 
Current Music: AKB48 - 桜の栞 | Powered by Last.fm
 
 
 
(Deleted comment)
pandanonim: Hanapandanonim on April 8th, 2010 03:45 pm (UTC)
Nie nastąpi~! Napijmy się soku... szkoda, że nie ma. ;___; A tak mi się chcę pić...
(Deleted comment)
pandanonim: Hanapandanonim on April 8th, 2010 03:51 pm (UTC)
Ugh... nie lubię, ale tak mi się chce pić... ;___; Ty imprezowałaś Pandziu, a ja wkuwać musiałam. >>; A jutro sprzątanie. *depresja* I na zakupy muszę iść i pouczyć się, oj w weekend już na bank sobie coś obejrzę. Nie ma pandy we wsi! ><;
(Deleted comment)
pandanonim: Hanapandanonim on April 8th, 2010 03:54 pm (UTC)
Ale cały czas się obijasz, N00bie! ><;; *kicks pandas in da kosmos* Zaraz spać idę, wiesz? Chociaż nie~ A może tak~! Daj tego soku...
(Deleted comment)