?

Log in

No account? Create an account
 
 
18 April 2010 @ 08:27 pm
 
Naprawdę nie powinnam czuć się tak dobrze. Mam mnóstwo materiału do wkucia i setkę rzeczy, które chcę zrobić, a nie mam na nie czasu i naprawdę nie wiem czy się ze wszystkim wyrobię do końca miesiąca. A mimo to czuję się najzwyczajniej dobrze i... dobrze mi z tym. Zero przygnębienia, reumatycznych fali nadpływających znad Okupa i pyłu wulkanicznego w pokoju. Nawet paznokieć dużego palca od stopy wydaje się rosnąć szybciej...


Kilka dni i popogrzebowe zamieszanie powinno powoli ucichać. Telewizja, radio, prasa i serwisy informacyjne przestaną mówić wciąż o jednym i będzie można odetchnąć od tego przedstawienia.

Swoją drogą szkoda, że Obama nie powiedział "Yes we can!" i myk w tą chmurę pyłu wulkanicznego. A jakby się rozbił to głos narodu w postaci hetaliowego USA zakrzyknąłby "Obama wybieram cię!" jak na hero przystało i delegacja śmignęłaby do Krakowa jak nic. Polska podniecałaby się jego obecnością przez najbliższą dekadę, a tak musieliśmy się obejść.

A skupiając się na samym pyle wulkanicznym, nie wydaje się wam, że to spisek mający na celu powstrzymanie zasmuconych i przejętych głów państw od przybycia do naszego pięknego, pogrążonego w żałobie kraju? Jakoś do niedawna nic o nim nie było słychać, a tu nagle purk i jest? To spisek! (Czuję się jak jedna z bohaterek NHK ni youkoso!, maniaczka spisków XD) Tak, spisek na skalę światową, w który zamieszane jest CIA. Kilku agentów na paralotniach płachtami robi szybkie "pata-pata" i mamy piękny dym wulkaniczny nad Europą!

Do panów agentów, to był tylko żart. ToT Nie wyłączajcie mnie!!!

W poniedziałek najprawdopodobniej czeka mnie mnóstwo latania po urzędach przez pół dnia, a jak wrócę nos w książki i tak do wieczora. To samo we wtorek.

Mam nadzieję, że Shirsonowi wszystko pójdzie dobrze i zda co trzeba. Chociaż sama mam dość problemów to nie zaszkodzi jej dobrze życzyć, prawda? Ostatnio zupełnie z nikim prócz niej nie rozmawiałam, może dlatego, że tylko ona miała na to ochotę w nocy. I to była jedna z tych dziwacznych rozmów, które powinny być poważne, ale z racji przeprowadzania ich ze mną nie były. Jak tylko będę miała chwilę chcę porozmawiać też z Aliśkiem. Popaplać bez sensu o najnowszych płytach i powzdychać nad jej dziwnymi pomysłami i śmiesznymi problemami. Swoją drogą ciekawe czy zrobi sobie tą korekcję powiek i skończy jak Go Mi-nam. Nie życzę jej tego, to byłoby przerażające. Poza tym Alisiek wygląda jak Alisiek i nie powinien iść w kierunku ani Dody, ani Mansona. (Biednemu Mansonowi brwi by wypadły jakby to przeczytał, oczywiście gdyby je miał, a Dodzie by powietrze zeszło...) XD

Wyszły napisy do 5 odcinka Oh! My lady i chyba popełznę go obejrzeć. Szkoda tylko, że skończyły się ciasteczka, bo z nimi i herbatą oglądanie byłoby jeszcze przyjemniejsze. A tak zostaje tylko karmelowa i sześciopak Si Woo. Nie ma na co narzekać.

A do tego wszystko sprawiłam sobie Sony Vegasa i jak coś mi wpadnie w oko to zrobię amv~!
 
 
Current Music: 써니 - 그대 인형 | Powered by Last.fm
 
 
 
(Deleted comment)
pandanonim: Hanapandanonim on April 22nd, 2010 03:25 pm (UTC)
Myślałam, że on je zgolił... ^^;;;
W każdym bądź razie notka napiszę do końca tygodnia. I może jakiegoś ff, bo coś za mną chodzi.
(Deleted comment)
pandanonimpandanonim on April 22nd, 2010 03:29 pm (UTC)
A może "Aliś - w pogoni za rozumem"? Albo "Aliś wszechgłodzący". Mówiłam poważnie. (;___;)
(Deleted comment)